a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 پوسته لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

۰9152628457

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

وکیل پزشکی چه کسی است : همه آنچه که باید درباره ی وکیل پزشکی بدانید

مشهد وکیل|بهترین وکلای مشهد > وکیل  > وکیل پزشکی چه کسی است : همه آنچه که باید درباره ی وکیل پزشکی بدانید

وکیل پزشکی چه کسی است : همه آنچه که باید درباره ی وکیل پزشکی بدانید

وکیل پزشکی

آیا تا به حال فکر کرده اید که یک وکیل پزشکی چه کاری انجام می دهد؟

وکلای پزشکی دقیقاً مانند سایر وکلا هستند، اما تفاوت اصلی آن ها این است که در حقوق پزشکی تخصص دارند. وکلای پزشکی وکلائی هستند که برای افرادی کار می کنند  که از طرف فردی آسیب دیده اند و یا در محل کار خود تصادف کرده اند. بسیاری از افراد از کاری که وکیل پزشکی انجام می دهند بی اطلاع هستند، زیرا کار این وکلا کمی متفاوت از وکیل عادی است. هدف اصلی وکیل پزشکی تهیه مدارک کافی است که به موکلان خود اجازه می دهد جبران صدمات ذهنی و جسمی خود را دریافت کنند. مقاله این هفته ی وکیل در مشهد، اطلاعاتی درباره ی وکلای پزشکی و کاری که آنها انجام می دهند را در اختیار شما گذاشته است.

وکیل پزشکی کیست؟

وکیل پزشکی کسی است که در زمینه دادگستری فعالیت می کند اما در موارد پزشکی تخصص دارد. جدا از دانستن قانون اساسی، وکیل  همچنین درک عمیقی از قانون پزشکی و استانداردهای عمل پزشکی دارد. هنگامی که آنها واحدهای دانشگاه را می گذرانند، موضوعات مختلفی راجع به موارد پزشکی مانند قانون بیمه ، قانون آسیب دیدگی شخصی و قانون سو قصاص به آنها آموزش داده می شود. اگر تصادف کرده و آسیب دیده اید، یک وکیل پزشکی، کسی است که می توانید از او کمک بگیرید.

وکیل پزشکی کیست؟

وظیفه ی وکیل پزشکی چیست؟

هدف اصلی وکلای پزشکی، وکالت از موکلانشان در مواردی است که جراحاتی رخ داده است. فرقی نمی کند که آسیب ناشی از تخلف باشد یا یک اشتباه و خطای بیمارستانی، یک وکیل پزشکی تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که مشتری در وهله اول قرار دارد. وکلای پزشکی همان کارهایی را انجام می دهند که سایر وکلا نیز انجام می دهند، اما کار آن ها معطوف به جنبه پزشکی امور است. در ادامه به موارد اصلی که وکیل پزشکی انجام می دهند اشاره شده است:

جمع آوری شواهد

یکی از مهمترین کارهایی که یک وکیل انجام می دهد جمع آوری شواهد در مورد پرونده است. هنگامی که پرونده خود را به وکلای پزشکی ارائه می دهید، آنها شروع به صحبت با شاهدان می کنند و در مورد آنچه اتفاق افتاده است سوال می کنند. اگر آسیب دیدگی یا جراحت در یک مکان عمومی رخ داده باشد، صاحبان مشاغل محلی در صورت شاهد بودن بر این اتفاق، سوال می کنند. اگر وکیل شما موفق به دریافت مدارک ویدئویی درباره آسیب دیدگی شود، احتمال پیروزی در پرونده شما بسیار افزایش می یابد. یک وکیل مدافع همچنین طرف ماجرا را از اتفاقات افتاده، مطلع می کند.

جمع آوری شواهد

کار با مشتری

در حالی که وکیل در حال جمع آوری شواهد است، با موکل خود همکاری خواهد کرد تا پرونده ای را ارائه دهد که دادگاه را متقاعد کند. وکیل از مشتری سوال می کند که چه اتفاقی افتاده است و اطمینان حاصل می کند که مشتری از حقوق خود مطلع هست. وکیل پزشکی برای به دست آوردن سوابق پزشکی و گرفتن نظر تخصصی از پزشک در مورد آسیب دیدگی، به همراه مشتری به یک چکاپ خواهد رفت. این موارد به عنوان مدرک در طول پرونده مورد استفاده قرار می گیرد و به مشتری این امکان را می دهد که جدا از ویزیت اولیه، در مورد جراحت و یا آسیب دیدگی خود اطلاعات بیشتری کسب کند.

نماینده مشتری در دادگاه

در دادگاه وکیل کسی است که بیشتر صحبت ها را انجام می دهد. به این دلیل است که آن ها وقتی به قانون می رسند روش بهتری با کلمات و صحبت کردن دارند، بنابراین تمامی افراد می توانند از موضوع به صورت واضح تری اطلاع پیدا کنند. وکلا شواهد را ارائه می دهند و استدلال می کنند که چرا باید جراحات و آسیب دیدگی فرد جبران شود. وکلای مدافع همچنین موکلان خود را برای زمانی که قاضی می خواهد صحبت کند آماده می کنند.

وظیفه ی وکیل پزشکی چیست؟

 

الزامات مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک وکیل

دقیقاً مانند هر وکیل دیگری، وکلای پزشکی نیز باید انواع مختلفی از شرایط  آموزشی را طی کنند. آنها باید مدرک کارشناسی و مدرک حقوق دریافت کنند. همچنین اگر می خواهند وکالت کنند، باید آزمون وکالت را هم بگذرانند. برخی از وکلای پزشکی ترجیح می دهند در کلاس های خاصی در زمینه حقوق پزشکی شرکت کنند تا بتوانند درک بهتری از مفهوم پزشکی داشته باشند. با این حال ، آنها هرچه در مورد قوانین وجود دارد و باید بدانند را در دانشگاه می آموزند.

چگونه می توانید یک وکیل استخدام کنید

اگر به دلیلی آسیب دیده اید، می توانید از استخدام این وکیل سود زیادی ببرید. بسیاری از افراد به دلیل اعمال نادرست دیگران آسیب می بینند و غرامتی دریافت نمی کنند زیرا آ نها نمی دانند که یک وکیل پزشکی می تواند به آنها کمک کند. استخدام وکیل، روند حقوقی را برای شما ساده می کند زیرا مجبور نیستید به همان اندازه ی وکیل کار کنید. حتی اگر در محل کار خود باشید و هنگام برگشت به خانه بر روی یک گودال بیافتید، ممکن است بتوانید شکایت کنید. داشتن وکیل شانس گرفتن غرامت را افزایش می دهد زیرا آنها هر کاری را برای جمع آوری مدارک لازم است انجام می دهند. اکثر مردم توانایی پرداخت قبوض پزشکی که همراه با جراحات خاصی است را ندارند. مراجعه به دادگاه و پیروزی در پرونده شما اطمینان می دهد که طرف مسئول به شما پول می دهد. شما قادر به پرداخت هزینه های بیمارستان، دارو و سایر هزینه های مربوط به آسیب و جراحات خواهید بود.

چگونه می توانید یک وکیل استخدام کنید

امروز یک وکیل پزشکی استخدام کنید

اگر آسیب دیده اید و فکر می کنید شخص دیگری مقصر است، استخدام یک وکیل پزشکی به شما فرصتی می دهد تا غرامت مورد نیاز خود را دریافت کنید. به جای اینکه امیدوار باشید شخصی به شما کمک کند، یک وکیل پزشکی تمام کارهای لازم برای ارائه پرونده شما را انجام خواهد داد. وکلای پزشکی مدارکی را برای شما جمع آوری می کنند و اطمینان می یابند که در این پرونده چه خبر است. آنها همچنین در دادگاه نماینده شما خواهند بود، اطمینان حاصل می کنند که چیزی گفته نشده باشد که می تواند شانس پیروزی شما را از بین ببرد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید